هومینگ، سامانۀ هوشمند خدمات املاک و مستغلات

سایت و اپلیکیشن هومینگ به عنوان یک بانک املاک آنلاین، در مراحل خرید و فروش خانه یا حتی اجاره مغازه و واحدهای تجاری و صنعتی، در تمامی مراحل همراهتان خواهد بود. با ثبت اطلاعات کامل ملک مورد نظرتان در سایت هومینگ و قرار دادن عکس‌های آن می‌توانید آن را به هزاران ملک ثبت شده در این پلتفرم اضافه کنید و به سرعت و بدون اتلاف وقت خریدار واقعی ملک خود را پیدا کنید. یا اگر به دنبال خرید یا اجاره خانه هستید، با انتخاب شهر خود و اضافه کردن محله‌مورد نظرتان در میان تمام محله‌های حاضر ملک دلخوهتان را انتخاب کنید. علاوه بر این می‌توانیید با فیلتر کردن اولویت‌های مورد نظرتان مانند تعداد اتاق، متراژ، سن بنا و … جست‌وجویتان را پیشرفته‎تر کنید و نتایج بهتری بگیرید. همچنین می‌توانید برا اساس دارا بودن امکاناتی چون پارکینگ، انباری، آسانسور، بالکن و … و حتی مبلغ قابل پرداختتان، خانه مورد پسندتان را در میان تمام ملک‌هایی که در سایت و اپلیکیشن هومینگ قرا دارند، پیدا کنید.

علاوه بر امکان رایگان ثبت ملک و قراردادن فیلترهای مهم برای انتخاب مطمئن‌تر، در زمان ثبت ملک می‌توانید از امکان عکاسی 360 درجه که توسط عکاسان حرفه‌ای تیم هومینگ به صورت رایگان انجام می‌شود، استفاده کنید. این نوع عکاسی برای نشان دادن همه زوایای خانه بسیار به کمک‌تان می‌آید و امکان بازدید مجازی را به کاربران می‌دهد. همچنین برای کسانی که به دنبال خرید یا اجاره خانه هستند، این امکان را می‌دهد که بدون اتلاف‌وقت خودشان و مالک و برای پرهیز از هزینه‌ی اضافی و رفت‌وآمدهای بی‌نتیجه، با امکان بازدید مجازی، تصمیم نهایی خود را بگیرند.

هومینگ با دسته‌بندی‌های متنوع خود شما را در راه فروش خانه، اجاره آپارتمان، فروش ویلا، خرید آپارتمان، اجاره خانه، فروش مغازه، اجاره سوئیت، فروش زمین، فروش آپارتمان، اجاره آپارتمان تا 40 متر و هرنوع خرید، فروش و رهن و اجاره ملک یاری می‌رساند. علاوه بر این‌، با نگاهی به سایت هومینگ و با انتخاب شهر مورد نظرتان، می‌تواند از قیمت املاک آگاه شوید و برای سرمایه‌گذاری برنامه‌ریزی کنید.

شرکت سیمرغ هزاره سوم با ارائه خدمات در زمینه هومینگ فرصتی را در اختیار همشهریان عزیز در جهت خرید، فروش، رهن و اجاره املاک قرار داده است. متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به سایت هومینگ یا با دانلود اپلیکیشن هومینگ از گوگل پلی یا دانلود اپلیکیشن از کافه بازار یا تماس با شماره 91006290-071  از خدمات ما بهره مند شوند.

ثبت آسان و رایگان خانه، آپارتمان مسکونی و واحدهای تجاری و اداری

از طریق سایت و اپلیکیشن هومینگ یا حتی با یک تماس تلفنی به سادگی و به صورت رایگان می‌توانید ملک موردنظرتان را در این بانک املاک آنلاین ثبت کنید. سایت هومینگ با بیشترین تعداد بازدیدکننده که هر لحظه از سوی اپلیکیشن آپ (آسان پرداخت)، برای خرید، فروش، رهن و اجاره‌ی واحدهای مسکونی، اداری و تجاری به این سایت روانه می‌شوند، با امکان فروش و اجاره‌ی سریع‌تر به یاری‌تان می‌آید. عکاسان هومینگ به صورت رایگان آماده عکاسی 360 درجه از خانه، آپارتمان و واحدهای تجاری و اداری‌تان در تهران، مشهد، کرج، شیراز، تبریز، کرمان، اصفهان و شهرهای دیگر هستند.

امکان مشاهده اطلاعات کامل املاک و جست‌وجو براساس نیازمندی

سایت هومینگ با قرار دادن دسته‌بندی‌ها و فیلترهای متعدد، برای پیدا کردن خانه درخواستی‌تان در سریع‌ترین زمان ممکن، به شما کمک می‌کند. با مشاهده جزییات کامل ملک در هومینگ، می‌توانید آنها را باهم مقایسه کنید و بدون نیاز به بازدید و تماس با مالک برای پرسیدن جزییات، انتخاب خود را نهایی کنید. اطلاعات و جزییات کامل به شما کمک می‌کند که بتوانید واحد مسکونی، اداری و تجاری موردنظرتان را پیدا کنید.

پست های مرتبط