تله پرداز، پرداخت بدون کارت

پرداخت آسان بدون کارت

تله‌پرداز یک روش پرداخت منحصر به فرد است که در آن خریدار بدون نیاز به دستگاه کارتخوان و کارت بانکی می تواند هزینه فاکتور خود را به آسان‌ترین و سریعترین شکل به فروشنده (پذیرنده) پرداخت کند. در این روش، خریدار می‌تواند پس از تحویل کالا یا خدمت مورد نظر خود از صدها هزار پذیرنده مجهز به پایانه فروش آسان پرداخت با استفاده از اپلیکیشن آپ پرداخت خود را به آسانی انجام دهد.

 

 

مزایای استفاده از تله پرداز

امکان پرداخت غیرحضوری از طریق اپلیکیشن آپ

مدیریت خریدها و تراکنش‌ها از اپلیکیشن آپ

پرداخت سریع، تنها با وارد کردن رمز دوم و 2اCVV

ارسال پیام نتیجه تراکنش برای خریدار و فروشنده بلافاصله پس از انجام تراکنش

امکان پرداخت تا سقف ۵۰ میلیون تومان در هر تراکنش با تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب

امکان پرداخت هزینه فاکتور بدون استفاده از کارت بانکی و با سرعت و سهولت بالا

 

 

تله پرداز برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

  • کلیه کسب و کارهایی که سرویس ارسال کالا (پرداخت در محل) یا ارائه خدمت دارند (شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی، فروشگاه‌های اینترنتی، تاکسی‌ها ٬ مراکز تهیه غذا و …)
  • کلیه کسب و کارهایی که امکان شارژ حساب کاربری را به کاربران خود می‌دهند (اپلیکیش نها، کار تهای اعتباری، فروشگا هها و …)
  • کلیه مراکز خریدی که تمایل دارند امکان پرداخت مبلغ فاکتور بدون مراجعه به صندوق یا پرداخت بدون کارت در پای صندوق را به مشتریان خود ارائه دهند.

 

 

روش های فعالسازی تله پرداز

  1. کاربران: کلیه کاربران اپلیکیشن آپ می‌توانند بدون نیاز به ثبت نام و به صورت کاملا رایگان از مزایای پرداخت از طریق تله‌پرداز بهرمند شوند.
  2. پذيرندگان: کسب و کارهایی که علاقمند به ارائه خدمات تله‌پرداز به مشتریان خود هستند می توانند با شماره 4-07132256290 تماس حاصل نمایند.

 

 

مراحل استفاده از تله‌پرداز