ارزان‌ترین تست کرونا در منزل با آپ

هزینه تست کرونا در منزل با استفاده از اپلیکیشن آپ، 127 هزار تومان از تعرفه سایر آزمایشگاه‌های خصوصی ارزان‌تر است.

به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت، باوجود نیاز مبرم به غربالگری کرونا و قطع زنجیره انتقال این ویروس، هزینه انجام تست کووید-19 برای عموم جامعه منطقی به نظر نمی‌رسد و در فضای مجازی گزارش‌هایی درباره توام شدن مشکلات معیشتی با سنگینی هزینه‌های آزمایشگاهی دیده می‌شود.

بر این اساس، در گزینه “مشاوره پزشکی” در صفحه دوم اپلیکیشن آپ، شرایطی فراهم شده است که شهروندان تهران، قم، مشهد و شیراز با ثبت درخواست در بخش “آزمایش کرونا و پزشکی در منزل”، پس از رویت هزینه 500 هزار تومانی با ثبت کد khabar ، از 40 هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوند و  در کمتر از 24 ساعت، از نتیجه تست خود  فقط با پرداخت 460 هزار تومان آگاهی ‌یابند؛ این در حالی است که تعرفه فعلی انجام خدمت گلوبال آزمایش تشخیص مولکولی کووید-19 در بخش خصوصی حدود ۵۸۷ هزار تومان تعیین شده است.

محمدرضا اسکندریون مدیرعامل آپ درین زمینه می‌گوید: در کنار قیمت مناسب این تست، بهره‌مندی از آخرین استانداردهای نمونه‌گیری در منزل و  ارائه خدمات ویژه به مسافران پروازهای خارجی از جمله مزیت‌های رقابتی تست ما به شمار می‌رود و البته تعرفه  مناسب در اپلیکیشن آپ، همه هزینه‌های خدمت از جمله نمونه‌برداری از راه سواب نازوفارنکس(انتهای بینی) و اوروفارنکس(انتهای حلق) را پوشش می‌دهد.

ایشان ادامه می‌دهد: اکنون  با آزمایشگاه‌های مورد وثوق ایرلاین‌های امارات، قطر، ترکیش و العربیه همکاری داریم تا مسافران پروازهای خارجی با حذف ترددهای اضافی، در محل اقامت خود به راحتی تست بدهند و بسیار سریع‌تر از دیگر برنامه‌های موبایلی، نتیجه را از لینک ارسالی به شماره موبایلشان دریافت کنند.

به گفته اسکندریون، همه افرادی که به تست کرونا در منزل نیاز دارند، می‌توانند با مراجعه به گزینه “مشاوره پزشکی” آپ و وارد کردن کد تخفیف: از خدمات پزشکی ما بهره‌مند شوند.

نوشتهٔ پیشین
پیشگیری از افزایش جریمه‌های خودرو، با اپلیکیشن آپ

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست