طراحی وب

خدمات طراحی سایت و مزایایی که طراحی سایت برای کسب وکارها و مشاغل دارد با گسترش یافتن بهره گیری از اینترنت دیگر برای مشاغل پنهان نمی باشد و بازاریابی اینترنتی توانسته است به عنوان فاکتوری مهم و استراتژی سازنده در جهت ارتقا بخش فروش و مارکتینگ کسب و کارها شود. طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن توانسته است معرفی روشنی از خدمات و سرویس هایی که کسب و کارها برای مشتریان خود دارند را فراهم نماید.

تعرفه طراحی سایت و قیمت طراحی سایت بسته به خدمات و سرویسی که در طراحی سایت خود مورد نظر دارید می تواند تعرفه قیمتی متفاوتی را به دنبال داشته باشد. امروزه هر شرکت طراحی سایت متناسب با خدماتی که ارائه می دهد ، برای طراحی سایت تعرفه و قیمت متفاوتی را ارائه داده است و همین موضوع کارفرمایان را بسیار سردرگم کرده است. این موضوع به این معنا است که هر شرکت راهکار و خدمات دهی بسیار متفاوتی را نسبت به شرکت های دیگر دارد بنابراین قیمت های ارائه شده در این شرکت نیز ممکن است متفاوت با شرکت های دیگر باشد.

تحویل سریع ، پشتیبانی قوی ، طراحی سایت با کیفیت از جمله معیارهایی هستند که قیمت نهایی طراحی سایت را مشخص کرده و این معیارها در هر شرکت متفاوت است. یعنی عبارات ارزان و گران در شرکت های طراحی سایت معنای خاصی ندارد بلکه قیمت ها متناسب با نوع خدمات دهی ارزیابی می شوند.

 

در صورتی که می خواهید جهت براورد هزینه و مشاوره برای سایت خود اقدام نمایید کافیست تا فرم زیر را تکمیل نمایید. ما پس از بررسی درخواست شما در زمینه طراحی وب سایت با شما تماس خواهیم گرفت . مشاوره کاملا رایگان بوده و شامل هیچگونه هزینه برای شما نخواهد بود.

سریع ترین و مقرون به صرفه ترین روش راه اندازی یک وب سایت، نصب سایت بر روی بسترهای متن باز – اوپن سورس است. مزیت استفاده از ده ها و صد ها هزار خط کد برنامه نویسی رایگان، وجود انبوهی از نرم افزارها (قالب های) کارآمد، ماژول ها و پلاگین های کاربردی رایگان یا ارزان قیمت می تواند در زمان محدود بهترین نتیجه را برای دستیابی به هدف شما فراهم آورد.

گسترش، محبوبیت و اقبال عمومی در استفاده از سیستم های متن باز – اوپن سورس به عنوان زیرساخت سایت های نصب و راه اندازی سریع، توسط صاحبان کسب و کار، باعث افزایش کمی و کیفی این زیرساخت ها برای نیازهای مختلف شده است. امروزه تقریبا در همه زمینه های معروف و پر مخاطب یک یا چند سیستم متن باز شناخته شده با ویژگی های فنی مختلف قابل انتخاب است

 • سایت های شرکتی / تجاری به عنوان نمونه برای راه اندازی سایت یک کسب و کار به جای طراحی سایت از پایه می توان از یکی از انواع سیستم های مدیریت محتوا / CMS استفاده نمود. توصیه ما در میان انواع مختلف CMS های متن باز مانند وردپرس، جوملا یا دورپال (🔗 مقایسه آنلاین) استفاده از سیستم متن باز پر مخاطب وردپرس / WordPress است. این زیرساخت، پشتیبانی مناسبی از زبان فارسی داشته و طرفداران و کاربران بسیار زیادی در ایران دارد.
 • فروشگاه های آنلاین توصیه ما برای انتخاب زیرساخت سایت یک فروشگاه آنلاین، مبتنی بر سیستم های متن باز از بین ووکامرس، پرستاشاپ و مجنتو (🔗 مقایسه آنلاین)، زیرساخت فروشگاهی ووکامرس / Woocommerce است. این سیستم فروشگاهی بدون هسته مستقل و مبتنی بر سیستم مدیریت محتوای متن باز وردپرس است. اتصال فروش به سیستم مدیریت محتوای مشهور وردپرس می تواند باعث یکپارچگی محتویات سایت و فروشگاه شود.
 • ژورنال های علمی / انتشارات دانشگاهی توصیه ما برای ژورنال های علمی – دانشگاهی و انتشارات های دانشگاهی استفاده از سامانه متن باز OJS / Open Journal Systems است. سیستم مدیریت و انتشار مقالات OJS توسط چند دانشگاه و با حمایت دولت کانادا برای مدیریت و چاپ ژورنالهای علمی به صورت آنلاین و متن باز طراحی و پیاده سازی شده است. استفاده از OJS توسط موتور جستجوی گوگل توصیه شده Google Scholar (🔗 see link) و به خوبی ایندکس می شود.
 • کنفرانس های علمی توصیه ما برای کنفرانس های علمی، تخصصی و دانشگاهی استفاده از سامانه متن باز OCS / Open Conference Systems است.

انواع سرویس های طراحی سایت

در زیر می توانید انواع سرویس های نصب و راه اندازی و طراحی سایت را مشاهده فرمایید.

راه اندازی سایت ( پایه )
5.000.000 تومانحداقل
 • نصب
 • راه اندازی
 • تحویل سریع
 • ورود اطلاعات یک صفحه ای
راه اندازی سایت ( جامع )
20.000.000 تومانحداکثر
 • نصب و راه اندازی
 • 12 ماه پشتیبانی جامع
 • ورود اطلاعات 5 صفحه ای
 • بدون محدودیت در انتخاب قالب

مقایسه سرویس های طراحی سایت

در زیر می توانید انواع سرویس های نصب و راه اندازی و طراحی سایت را با یکدیگر مقایسه فرمایید.

نرخ خدمات پایه طراحی سایت

در زیر نرخ پایه خدمات طراحی سایت با قیمت تقریبی و واحد میلیون تومان بیان شده است. برای قیمت قطعی باید سفارش شما بعد از پروسه مشاوره توسط واحد مالی قیمت گذاری شود. در برخی موارد خاص تجمیع چند سرویس می تواند هزینه خدمات را کاهش یا پیچیدگی فرایند درخواستی هزینه خدمات را افزایش دهد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا سفارش با  تیم ما تماس بگیرید

07191300733

داخلی 103

فهرست