با لمس کردن هر سوال می توانید جواب آن را مشاهده کنید.

دفتر کار مجازی چیست ؟

دفتر کار مجازی جایگزینی مدرن برای دفترکار به شکل سنتی آن است. دفترکار مجازی شما را از صرف هزینه و زمان زیاد برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت بی‌نیاز می‌کند. شماره تلفن ثابت (Virtual Number)، سرویس تلفن گویا (IVR)، سرویس منشی مجازی (Virtual Secretary)، اتاق جلسات (Meeting Room) و مرکز تماس (Call Center) از جمله خدمات دفتر کار مجازی است.

چگونه هزینه اجاره دفتر را با دفتر کار مجازی حذف کنیم ؟

هزینه اجاره دفتر در کلانشهرها بسیار بالا است و می‌تواند همان ابتدا زمینه ساز ضرر و زیان قابل توجهی شود. بنابراین از خودتان بپرسید که آیا نیاز است در ماه‌های اول دفتر کار داشته باشید و یا خیر؟ آیا نیاز است که این دفتر در یک منطقه تجاری گران قیمت باشد؟ شما می‌توانید از خدمات دفتر کار مجازی استفاده کنید. با خرید سرویس منشی مجازی و یا تلفن گویا بلافاصله یک شماره تلفن اختصاصی به شما واگذار می شود.
با سرویس تلفن گویا دیگر نیاز به خریداری و نصب نرم افزار، سخت افزار، سیم کشی و یا حتی خرید خط تلفن ثابت و اجاره دفتر کار ندارید. «دفتر شما» کلیه امکانات ارتباطی سیستم تلفن گویا را بصورت ۲۴ ساعته برای شما فراهم می آورد.

دفتر کار مجازی چه خدماتی دارد ؟

 • خط تلفن اینترنتی یا SIP Trunk

خطوط تلفن اینترنتی یا SIP Trunk از نظر کاربرد همانند خطوط تلفن ثابت شهری معمولی هستند با این تفاوت که از سرویس دهنده مخابراتی شما تا محل استفاده شما مانند منزل یا محل کار بر روی خطوط مسی منتقل نمی شوند.

 • سیستم تلفن گویا حرفه‌ای و آنلاین
  یکی از خدمات دفتر کار مجازی سیستم تلفن گویاست. سرویس تلفن گویا مانند سیستم سانترال عمل می‌کند، با این تفاوت که نیاز به خریداری هیچ گونه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری ندارد.
 • منشی برای مدیریت تماسها
  از دیگر خدمات دفتر کار مجازی منشی مجازی است. یعنی به جای استخدام منشی و اجاره دفتر کار، یک منشی از راه دور و مستقر در مرکز تماس پیشرفته «دفترشما» تماسهای شما را پاسخ می‌دهد.
 • فضای اداری برای برگزاری جلسات
  با عرضه فضای اداری به مشتریان، دفتر کار مجازی نیاز به اجاره دفتر کار را از میان برمی دارد.

چگونه هزینه استخدام منشی را به صفر برسانیم ؟

 • سرویس منشی مجازی برای کسب و کار شما بسیار مقرون به صرفه است و دیگر نیازی به استخدام منشی و پرداخت حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خرید تجهیزات اداری ندارید. منشی های مجازی ارتباطات کاری شما را ساماندهی می کنند و جلوه حرفه ای تری به تجارت شما می بخشند.
فهرست